Kontakta oss

Kundtjänst och kundfakturor

Måndag till fredag 08:00-17:00 och dag före helgdag 08:00-13:00

E-postadress: kundtjanst@medhelpcare.com
Telefon: +46 8 528 528 53

Försäljning & kundrelationer

Elisabeth Wicklin
CCO/ Chef Försäljning & Kundrelationer
elisabeth.wicklin@medhelpcare.com
070-183 27 86

Ulf Dunblad
Key Account Manager
ulf.dunblad@medhelpcare.com
070-388 62 52

Urban Wrangell
Key Account Manager
urban.wrangell@medhelpcare.com
070-183 27 75

Mattias Lejon
Key Account Manager
mattias.lejon@medhelpcare.com
070-183 27 81

Aleqsander Bayona
Key Account Manager
aleqsander.bayona@medhelpcare.com
070-182 11 07

Presskontakt

Pia Cossa Åkesson
pia.cossa@medhelpcare.com
073-353 13 43

Investerarrelationer

Per Netzell
CFO
per.netzell@medhelpcare.com

Huvudkontor

Marieviksgatan 19
117 43 Stockholm
Sverige
08-528 528 00

Vill du få en bild av er sjukfrånvaro, vad den kostar och veta hur vi kan hjälpa er att sänka den?

    Är du redan kund och använder våra lösningar, klicka här.